Најново
Блок од гас-бетон Итонг д=5цм Блок од гас-бетон Итонг д=5цм
100 ден. / парче
100 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм
100 ден. / парче
100 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=10цм Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
110 ден. / парче
110 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
131 ден. / парче
131 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=15цм Блок од гас-бетон Итонг д=15цм
167 ден. / парче
167 ден. / парче
Брз штраф за г.к.п. 25мм пак.1000ком Брз штраф за г.к.п. 25мм пак.1000ком
433 ден. / пакување
433 ден. / пакување
Брз штраф за г.к.п. 35мм пак.1000ком Брз штраф за г.к.п. 35мм пак.1000ком
547 ден. / пакување
547 ден. / пакување
Блок од гас-бетон Итонг д=20цм Блок од гас-бетон Итонг д=20цм
196 ден. / парче
196 ден. / парче
Крстаста спојка за ЦД профил
11 ден. / парче
11 ден. / парче
Сидро држач 250мм
17 ден. / парче
17 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=10цм

Блок од гас-бетон Итонг д=10цм

110 ден. / парче
Шифра на производ: 2611
Достапност: На залиха
Количина:

Димензија на блок 600х250х100мм. Пакување на палета 90ком.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани во инд.зона Илинден во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2020. UKION SHOPS