Најново
Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг
  • Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг

Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг

337 ден. / пакување

48 или повеќе 303 ден.
96 или повеќе 270 ден.

Шифра на производ: 0351
Достапност: На залиха
Количина:

Минерален декоративен малтер со извонредна моќ на обработка и долготрајност. Изработен според Германски ТУВ норми. Достапен во разни гранулации, шари и големини на зрно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS