Дополнителна опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ревизионен отвор 60х60 Ревизионен отвор 60х60
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
1.609 ден. / парче
без ДДВ: 1.364 ден.
Ревизионен отвор 40х40 Ревизионен отвор 40х40
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
1.163 ден. / парче
без ДДВ: 986 ден.
Ревизионен отвор 30х30 Ревизионен отвор 30х30
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
1.114 ден. / парче
без ДДВ: 944 ден.
Ревизионен отвор 20х20 Ревизионен отвор 20х20
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
940 ден. / парче
без ДДВ: 797 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани во инд.зона Илинден во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2020. UKION SHOPS