Гипсани прашкасти материјали

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг
Лепак за гипс картон плочи (за сите видови). Производител Синиат Романија. Потрошувачка од 4-5кг/м2...
409 ден. / пакување
без ДДВ: 347 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
139 ден. / пакување
без ДДВ: 118 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
697 ден. / пакување
без ДДВ: 591 ден.
Адера Бејзик (Basic) градежен гипс 5кг Адера Бејзик (Basic) градежен гипс 5кг
Исклучиво брзоврзувачки гипс кој служи за фиксиранје на електрични кабли за зид, пополнување шуплини..
70 ден. / пакување
без ДДВ: 59 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани во инд.зона Илинден во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2020. UKION SHOPS