Најново
Лепак за плочки сив DW2000 пак.25кг

Лепак за плочки сив DW2000 пак.25кг

290 ден.
Шифра на производ: Х9998
Достапност: На залиха
Количина:

Лепак за плочки на база на цемент, за лепење на керамички, грес, порцелан и сл. Лепакот е со C2T класификација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS