Најново
Флексибилен лепак за плочки сив КЛЕБЕМОРТЕЛ 25

Флексибилен лепак за плочки сив КЛЕБЕМОРТЕЛ 25

460 ден. / вреќа 25кг
Шифра на производ: Х9994
Достапност: На залиха
Количина:

Флексибилен сив лепак за плочки со спецификација C2TE за внатрешна и надворешна употреба, лепење на керамика, порцелан, лепење плочка врз плочка, системи на подно греење и сл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS