Сува градба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг
Лепак за гипс картон плочи (за сите видови). Производител Синиат Романија. Потрошувачка од 4-5кг/м2...
409 ден. / пакување
без ДДВ: 347 ден.
Профил УД 300цм Профил УД 300цм
Опис на производот: УД профил е поцинкуван профил со пресек во облик на буквата „U“. Произведен..
115 ден. / парче
без ДДВ: 97 ден.
Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
Гипс картон плоча производител Синиат Романија. Намена за изработка на спуштени плафони и преградни ..
266 ден. / табла
без ДДВ: 225 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
139 ден. / пакување
без ДДВ: 118 ден.
Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1250х2000мм Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1250х2000мм
Гипс картон плоча производител Синиат Романија. Намена за изработка на спуштени плафони и преградни ..
277 ден. / табла
без ДДВ: 235 ден.
Профил ЦД 300цм Профил ЦД 300цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
169 ден. / парче
без ДДВ: 143 ден.
Цементна плоча ЦЕМЕНТЕКС 10мм Цементна плоча ЦЕМЕНТЕКС 10мм
Цементни градежни плочи ЦЕМЕНТЕКС! Новитет во нашата понуда, димензија 120х240цм, дебелина 10мм. Нам..
2.819 ден. / табла
без ДДВ: 2.389 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
697 ден. / пакување
без ДДВ: 591 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS