Фасадни системи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фасаден систем "Тексо Акрил 5цм" Фасаден систем "Тексо Акрил 5цм"
Фасаден систем "Тексо Акрил 5" е пакет на производи наменети за изработка на комплетна фасада која с..
450 ден. / м2
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани во инд.зона Илинден во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS