Лепила за фасадна термо-изолација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за стиропор Тексо ТХ110 пак.25кг
Готов тенкослоен лепак за стиропор плочи на база на цемент и додатоци. Потрошувачка за лепење на ..
339 MKD / пакување
без ДДВ: 287 MKD
Лепак за стиропор Тексо ТХ100 пак.25кг
Готов тенкослоен лепак за стиропор плочи на база на цемент и додатоци. Потрошувачка за лепење на ..
220 MKD / пакување
без ДДВ: 186 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS