Декоративни акрилни малтери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Подлога бетон контакт Тексо пак.25кг
Структурна подлога за бетонски површини. Се разредува со вода до 2%. Потрошувачка 0,4-0,5 kg/m². ..
1.626 ден.
без ДДВ: 1.378 ден.
Подлога акрилна Тексо Акрилгрунд пак.5кг
Акрилна подлога наменета за подготовка на подлогата за нанесување на декоративни акрилни малтери Тек..
355 ден. / пакување
без ДДВ: 301 ден.
Подлога акрилна Тексо Акрилгрунд пак.25кг
Акрилна подлога наменета за подготовка на подлогата за нанесување на декоративни акрилни малтери Тек..
1.626 ден. / пакување
без ДДВ: 1.378 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS