Декоративни специјални малтери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Декоративен малтер Тексо Травертино пак.25кг
Декоративен штуко материјал со ефект на натур седиментен камен травертино. Лесен за вградување, н..
1.885 MKD / пакување
без ДДВ: 1.597 MKD
Подлога акрилна Тексо СН грунд пак.25кг
Акрилна подлога за декоративни силикатни малтери Тексо Фасапласт СТ ..
1.779 MKD / пакување
без ДДВ: 1.508 MKD
Подлога акрилна Тексо СТ грунд пак.25кг
Акрилна подлога за декоративни силикатни малтери Тексо Фасапласт СТ ..
1.789 MKD / пакување
без ДДВ: 1.516 MKD
Декоративен мозаик малтер Тексо Кулирпласт пак.25кг
Декоративен завршен мозаик малтер изработен од акрилни смоли и обоени камчиња со гранулација 1,5м..
1.606 MKD / пакување
без ДДВ: 1.361 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS