Фасадни бои

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фасадна боја силикатна Тексо Бојафас СТ пак.25кг
Силикатна боја за декорација и заштита на надворешни ѕидови. Може да се тонира по Тексо тон карта..
3.728 MKD / пакување
без ДДВ: 3.159 MKD
Фасадна боја силонска Тексо Бојафас СН пак.25кг
Силиконска боја за декорација и заштита на надворешни ѕидови. Може да се тонира по Тексо тон карт..
3.728 MKD / пакување
без ДДВ: 3.159 MKD
Фасадна боја Тексо Бојафас С пак.5кг
Акрилна дисперзна фасадна боја со заштитна функција. Потрошувачка 1литар за 5-6м2 во два слоја. Л..
314 MKD / пакување
без ДДВ: 266 MKD
Фасадна боја Тексо Бојафас С пак.25кг
Акрилна дисперзна фасадна боја со заштитна функција. Потрошувачка 1литар за 5-6м2 во два слоја. Л..
1.357 MKD / пакување
без ДДВ: 1.150 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS