Проектирање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дизајн на ентериери
Изработуваме дизајни на ентериери ..
0 MKD
без ДДВ: 0 MKD
Проектирање на станбени објекти
Изработуваме целосни (основни проекти) за станбени куќи, комплет со сите фази: архитектура, с..
450 MKD / м2
без ДДВ: 381 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS