Градежни блокови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блок од гас-бетон Итонг д=20цм (Б2,5/Д440 )
Димензија на блок 600х250х200мм. Пакување на палета 42ком. ..
196 MKD / парче
без ДДВ: 166 MKD
Блок од гас-бетон Итонг д=15цм (Б2,5/Д440 )
Димензија на блок 600х250х150мм. Пакување на палета 60ком. ..
167 MKD / парче
без ДДВ: 142 MKD
Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм (Б2,5/Д440 )
Димензија на блок 600х250х125мм. Пакување на палета 72ком. ..
131 MKD / парче
без ДДВ: 111 MKD
Блок од гас-бетон Итонг д=10цм (Б2,5/Д440 )
Димензија на блок 600х250х100мм. Пакување на палета 90ком. ..
110 MKD / парче
без ДДВ: 93 MKD
Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм (Б2,5/Д440 )
Димензија на блок 600х250х75мм. Пакување на палета ///ком. ..
100 MKD / парче
без ДДВ: 85 MKD
Блок од гас-бетон Итонг д=5цм (Б2,5/Д440 )
Димензија на блок 600х250х50мм. Пакување на палета 156ком. ..
100 MKD / парче
без ДДВ: 85 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS