Лепила за керамика

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Флексибилен лепак за плочки сив КЛЕБЕМОРТЕЛ 25
Флексибилен сив лепак за плочки со спецификација C2TE за внатрешна и надворешна употреба, лепење на ..
460 ден. / вреќа 25кг
без ДДВ: 390 ден.
Лепак за плочки сив DW2000 пак.25кг
Лепак за плочки на база на цемент, за лепење на керамички, грес, порцелан и сл. Лепакот е со C2T кла..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Лепак за плочки бел DW2000
Бел лепак за плочки на база на цемент, за лепење на керамички, грес, порцелан и сл. Лепакот е со C2T..
360 ден. / вреќа 25кг
без ДДВ: 305 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS