Бои и лакови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Основна боја за дрво (акрилна) бела Зоралукс 0,7лит
Akрилна Основна боја за дрво        &..
382 MKD / пакување
без ДДВ: 324 MKD
Основна боја за метал (акрилна) сива Зоралукс 0,7лит
Akрилна основна боја за метал        ..
395 MKD / пакување
без ДДВ: 335 MKD
Разредувач уљан Дуропал 5220 пак.0.8лит
Наменет за разредување на алкидни и акрилни премази, како..
140 MKD / парче
без ДДВ: 119 MKD
Лак за чамци Елатон 0,7лит
Елатон Лак за чамци          &nb..
181 MKD / пакување
без ДДВ: 153 MKD
Лазурен премаз за дрво палисандер Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 MKD / пакување
без ДДВ: 195 MKD
Лазурен премаз за дрво махагони Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 MKD / пакување
без ДДВ: 195 MKD
Лазурен премаз за дрво орев Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 MKD / пакување
без ДДВ: 195 MKD
Лазурен премаз за дрво костен Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз Eфикасно средство за заштита на дрвото од влијание на влага, дожд, мраз и с..
230 MKD / пакување
без ДДВ: 195 MKD
Лазурен премаз за дрво тиковина Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 MKD / пакување
без ДДВ: 195 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS