Внатрешни бои

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Внатрешна боја Тикурила Пронал 15лит
ПРОНАЛ - водоперива дисперзна боја за ентериери   Еко..
1.385 MKD / пакување
без ДДВ: 1.174 MKD
Внатрешна боја Тикурила Линеа Плус пак.15лит
ЛИНЕА ПЛУС - водоперива дисперзна боја за ентериер  ..
2.409 MKD / пакување
без ДДВ: 2.042 MKD
Внатрешна боја Тикурила Линеа пак.15лит
ЛИНЕА - Дисперзна боја за ентериери Еколошка дисперзна бој..
977 MKD / пакување
без ДДВ: 828 MKD
Внатрешна боја Тексо Бојафас П пак.15лит
Висококвалитетна бела боја за фарбање на внатрешни ѕидни површини. Може да се тонира со Тексо тон..
694 MKD / пакување
без ДДВ: 588 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS