Основни бои за метал и дрво

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Основна боја за дрво (акрилна) бела Зоралукс 0,7лит
Akрилна Основна боја за дрво        &..
382 ден. / пакување
без ДДВ: 324 ден.
Основна боја за метал (акрилна) сива Зоралукс 0,7лит
Akрилна основна боја за метал        ..
395 ден. / пакување
без ДДВ: 335 ден.
Основна боја за дрво (уљана) Дуропал 0,7лит
Основна Боја за дрво - Уљана       &n..
200 ден. / пакување
без ДДВ: 169 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS