Силикони и пурпени

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пурпена рачна Текапур 750мл
Се употребува за заптивање, монтирање, пополнување и вградување. Еднокомпонентна полиуретанска пе..
237 MKD / парче
без ДДВ: 201 MKD
Силикон акрилен Текадом Акрил 310мл
Се употребува за заптување на порозни градежни материјали изложени на мали движења. Еднокомп..
83 MKD / парче
без ДДВ: 70 MKD
Силикон ацетатен Текасил Ацетат 310мл
Трајно еластичен силиконско кит, наменет за споеви кои не се изложени на отповарувања и движења. ..
118 MKD / парче
без ДДВ: 100 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS