Термоизолации

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Стаклена волна Исовер Риотвин Алу 5цм ролна 14,4м2
Минерална стаклена волна со алумниумска фолија од едната страна наменета за изолација на поткровј..
1.660 MKD / пакување
без ДДВ: 1.407 MKD
Стаклена волна Исовер Риотвин 5/10 ролна 18м2
Минерална стаклена волна наменета за изолација на поткровја, со следниве карактеристики: -λ&..
1.080 MKD / пакување
без ДДВ: 915 MKD
Стаклена волна Исовер Екодабл 5/10 ролна 14,4м2
Минерална стаклена волна наменета за изолација на поткровја, со следниве карактеристики: -λ&..
792 MKD / пакување
без ДДВ: 671 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS