Хидроизолации

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Акрилна хидроизолација Неотекс Неоруф пак.13кг
Хибридно акрилна еднокомпонентна хидроизолација. Рефлектирачки премаз&nb..
2.964 MKD / парче
без ДДВ: 2.512 MKD
Полиуретанска 1К хидроизолација Неотекс Неопруф В пак.13кг
Полиуретанска хидроизолација за рамни кровови со голема механи..
3.060 MKD / пакување
без ДДВ: 2.593 MKD
Цементен дво-компонентен хидроизолационен систем Ревинекс Флекс У360 сет 25+10кг
Примена на овој систем е хидроизолација на тераси, балкони, базени за пливање, бањи, кујни и сите..
0 MKD
без ДДВ: 0 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS