Покриви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Црна
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 MKD / парче
без ДДВ: 381 MKD
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Кафена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 MKD / парче
без ДДВ: 381 MKD
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Зелена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 MKD / парче
без ДДВ: 381 MKD
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Керамида Црвена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 MKD / парче
без ДДВ: 381 MKD
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Сива
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 MKD / парче
без ДДВ: 381 MKD
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Рустикред
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 MKD / парче
без ДДВ: 381 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS