Метални покривни материјали

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Црна Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Црна
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Кафена Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Кафена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Зелена Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Зелена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Керамида Црвена Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Керамида Црвена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Сива Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Сива
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Рустикред Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Рустикред
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS