Кровни фолии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО ХХЛ 160гр/м2  ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 160гр/м2 ..
4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО ХЛ 140гр/м2 ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 140гр/м2 ..
4.125 MKD / пакување
без ДДВ: 3.496 MKD
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО Л 125гр/м2 ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 125гр/м2 ..
3.375 MKD / пакување
без ДДВ: 2.860 MKD
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО С 100гр/м2 ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 125гр/м2 ..
2.925 MKD / пакување
без ДДВ: 2.479 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS