Кровни прозорци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Завеса надцворешна за кровен прозор Хајв широчина 78цм
Ова завеса одговара на кровни прозори Хајв 78х98, 78х118 и 78х140 ..
3.152 MKD / парче
без ДДВ: 2.671 MKD
Завеса надворешна за кровен прозор Хајв широчина 66цм
Ова завеса одговара на кровни прозори Хајв 66х118 ..
2.952 MKD / парче
без ДДВ: 2.502 MKD
Завеса надворешна за кровен прозор Хајв широчина 55цм
Ова завеса одговара на кровни прозори Хајв 55х78 и 55х98 ..
2.755 MKD / парче
без ДДВ: 2.335 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS