Кровна опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Држач за слемена летва МДМ БЛ тип 50
Поцинкуван метален држач за слемена летва се комбинира со употреба со МДМ Респиро и МДМ ВР300 вен..
26 MKD / парче
без ДДВ: 22 MKD
Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм
Алуминиумска слемена вентилациона трака со перфорации и централен дел од паропропусна водоотпорна..
825 MKD / пакување
без ДДВ: 699 MKD
Слемена вентилациона трака МДМ Респиро 30цм х 500цм
Алуминиумска слемена вентилациона трака со перфорации. Наменета за правилна вентилација на слемен..
1.085 MKD
без ДДВ: 919 MKD
Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал теракота 30цмх500цм
Алуминиумска ролна опшивка за оџак, самолеплива. Димензија широчина 30цм х 500цм должина.  ..
2.100 MKD / пакување
без ДДВ: 1.780 MKD
Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм
Алуминиумска ролна опшивка за оџак, самолеплива. Димензија широчина 30цм х 500цм должина.  ..
2.100 MKD / пакување
без ДДВ: 1.780 MKD

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS