Најново
Разредувач уљан Дуропал 5220 пак.0.8лит

Разредувач уљан Дуропал 5220 пак.0.8лит

140 ден. / парче
Шифра на производ: 1983
Достапност: На залиха
Количина:

Наменет за разредување на алкидни и акрилни премази, како и за миење на алат. 

Наменет за разредување на производи како: Зоралукс Емајл Лак, Зоралукс Емајл Лак Директ, Зоралукс Антика Емајл Директ, Зоралукс Радијатор лак, Зоралукс Основна Боја за метал, Зоралукс Уљана боја за дрво и Зорка Профи Пластизан Супер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS