Најново
Цемент Титан пак.50кг
380 MKD / пакување
380 MKD / пакување
Проектирање на станбени објекти
  • Проектирање на станбени објекти
  • Проектирање на станбени објекти

Проектирање на станбени објекти

450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Шифра на производ: Х0063
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Изработуваме целосни (основни проекти) за станбени куќи, комплет со сите фази:

архитектура, статика, електрика, водовод

Поседуваме Б лиценца за проектирање

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е синџир на малопродажни објекти за разни градежни материјали. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани на 3 продажни места во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2019. UKION SHOPS