Профили за конструкција за г.к.п.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Профил УД 300цм Профил УД 300цм
Опис на производот: УД профил е поцинкуван профил со пресек во облик на буквата „U“. Произведен..
77 ден. / парче
без ДДВ: 65 ден.
Профил ЦД 300цм Профил ЦД 300цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
126 ден. / парче
без ДДВ: 107 ден.
Профил ЦД 400цм Профил ЦД 400цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
168 ден. / парче
без ДДВ: 142 ден.
Профил УВ50/4000 Профил УВ50/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
177 ден. / парче
без ДДВ: 150 ден.
Профил УВ75/4000 Профил УВ75/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
213 ден. / парче
без ДДВ: 181 ден.
Профил УВ100/4000 Профил УВ100/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
253 ден. / парче
без ДДВ: 214 ден.
Профил ЦВ50/3000 Профил ЦВ50/3000
Опис на производот: Профилот UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „C“, добие..
171 ден. / парче
без ДДВ: 145 ден.
Профил ЦВ75/3000 Профил ЦВ75/3000
Опис на производот: Профилот CW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „C“, ..
201 ден. / парче
без ДДВ: 170 ден.
Профил ЦВ100/3000 Профил ЦВ100/3000
Опис на производот: Профилот CW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „C“, ..
232 ден. / парче
без ДДВ: 197 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани во инд.зона Илинден во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2020. UKION SHOPS