Најново
Пурпена рачна Текапур 750мл
  • Пурпена рачна Текапур 750мл

Пурпена рачна Текапур 750мл

240 ден. / парче
Шифра на производ: 9232
Достапност: На залиха
Количина:

Се употребува за заптивање, монтирање, пополнување и вградување. Еднокомпонентна полиуретанска пена која зацврснува од влагата во воздухот.

По вградување волуменот се шири 2-3 пати. Одлична адхезија врз било кој градежен материјал.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS