Најново
Блок од гас-бетон Итонг д=5цм Блок од гас-бетон Итонг д=5цм
100 ден. / парче
100 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм
100 ден. / парче
100 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=10цм Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
112 ден. / парче
112 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
138 ден. / парче
138 ден. / парче
Блок од гас-бетон Итонг д=15цм Блок од гас-бетон Итонг д=15цм
165 ден. / парче
165 ден. / парче
Брз штраф за г.к.п. 25мм пак.1000ком Брз штраф за г.к.п. 25мм пак.1000ком
433 ден. / пакување
433 ден. / пакување
Брз штраф за г.к.п. 35мм пак.1000ком Брз штраф за г.к.п. 35мм пак.1000ком
547 ден. / пакување
547 ден. / пакување
Блок од гас-бетон Итонг д=20цм Блок од гас-бетон Итонг д=20цм
189 ден. / парче
189 ден. / парче
Крстаста спојка за ЦД профил
11 ден. / парче
11 ден. / парче
Сидро држач 250мм
17 ден. / парче
17 ден. / парче
Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм

Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм

266 ден. / табла

30 или повеќе 240 ден.
72 или повеќе 226 ден.

Шифра на производ: 9871
Достапност: На залиха
Количина:

Гипс картон плоча производител Синиат Романија. Намена за изработка на спуштени плафони и преградни ѕидови, обложување на ѕидови и сл. Природен еколошки материјал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца на фирмата Интегра Скопје. Постоиме од 2000-та година и сме лоцирани во инд.зона Илинден во Скопје. Истовремено во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467267
  • +389 2 2467270
  • integra.skopje@gmail.com

Facebook

Профи Маркет © 2020. UKION SHOPS