Стаклена волна

Стаклена волна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2 Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и ..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 10цм пак.9м2 Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 10цм пак.9м2
Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и ..
900 ден. / пакување
без ДДВ: 763 ден.
Стаклена волна со алу-фолија ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2 Стаклена волна со алу-фолија ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и ..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2021. UKION SHOPS