Најново
Битуменска шиндраполукружна црвена
  • Битуменска шиндраполукружна црвена
  • Битуменска шиндраполукружна црвена
  • Битуменска шиндраполукружна црвена

Битуменска шиндраполукружна црвена

600 ден. / м2
Шифра на производ: 2695
Достапност: На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 3

Полукружна форма шиндра.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS