Најново
Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
  • Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм

Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм

138 ден. / парче
Шифра на производ: 3323
Достапност: На залиха
Количина:

Димензија на блок 600х250х125мм. Пакување на палета 72ком.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2023. UKION SHOPS