Специјални плочи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Цементна плоча ЦЕМЕНТЕКС 10мм Цементна плоча ЦЕМЕНТЕКС 10мм
Цементни градежни плочи ЦЕМЕНТЕКС! Новитет во нашата понуда, димензија 120х240цм, дебелина 10мм. Нам..
2.819 ден. / табла
без ДДВ: 2.389 ден.
Синиат Флекс г.к.п. свитлива 6,5х1200х2600 Синиат Флекс г.к.п. свитлива 6,5х1200х2600
Флексибилна свитлива гипс картон плоча. Производител Синиат Романија. Намена за изработка на сводови..
469 ден. / табла
без ДДВ: 397 ден.
Синиат г.к.п. ЛАДУРА армирана 12,5х1200х2600мм Синиат г.к.п. ЛАДУРА армирана 12,5х1200х2600мм
Армирана гипс картон плоча со стаклени влакна и поголема густина. Се карактеризира со голема цврстин..
1.527 ден. / табла
без ДДВ: 1.294 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS