Најново
Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг
  • Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг

Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг

1.600 ден. / 25кг

24 или повеќе 1.200 ден.
48 или повеќе 1.100 ден.

Шифра на производ: Х9990
Достапност: На залиха
Количина:

Акрилен готов фасаден малтер. Без потреба од дополнително боење  на фасадата. Поседува голема еластичност и исклучителна врска со подлогата. Големина на зрно 1,5мм.

Потрошувачка 2,5кг/м2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2023. UKION SHOPS