Најново
Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА
  • Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА

Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА

2.000 ден. / 25кг

5 или повеќе 1.800 ден.

Шифра на производ: Х9989
Достапност: На залиха
Количина:

Декоративен завршен мозаик малтер изработен од акрилни смоли и обоени камчиња со гранулација 1,5мм. Достапен во 50 нијанси. Наменет за надворешна или внатрешна обработка на ѕидови.

ВЕ МОЛИМЕ ДА ПРИ ПРАВЕЊЕ НА НАРАЧКАТА НЕ КОНТАКТИРАТЕ КАКО БИ ЈА ОДБРАЛЕ ПОСАКУВАНАТА НИЈАНСА ОД КАТАЛОГОТ НА НИЈАНСИ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2023. UKION SHOPS