Дополнителна опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ревизионен отвор 60х60 Ревизионен отвор 60х60
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
2.100 ден. / парче
без ДДВ: 1.780 ден.
Ревизионен отвор 40х40 Ревизионен отвор 40х40
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
1.820 ден. / парче
без ДДВ: 1.542 ден.
Ревизионен отвор 30х30 Ревизионен отвор 30х30
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
1.740 ден. / парче
без ДДВ: 1.475 ден.
Ревизионен отвор 20х20 Ревизионен отвор 20х20
Ревизиони отвори од алу-рамка и гипсана исполна за лесен пристап до Вашите инсталации, вентили или р..
1.470 ден. / парче
без ДДВ: 1.246 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS