Најново
Држач за слемена летва МДМ БЛ тип 40

Држач за слемена летва МДМ БЛ тип 40

60 ден. / парче
Шифра на производ: 9106
Достапност: На залиха
Количина:

Поцинкуван метален држач за слемена летва се комбинира со употреба со МДМ Респиро и МДМ ВР300 вентилациони траки за слеме. Врз држачот се поставува летва со широчина од 40мм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS