Гипс картон плочи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
Гипс картон плоча производител Синиат Романија. Намена за изработка на спуштени плафони и преградни ..
400 ден. / табла
без ДДВ: 339 ден.
Синиат г.к.п. Акустик 12,5х1200х2600мм Синиат г.к.п. Акустик 12,5х1200х2600мм
Акустична гипс картон плоча, неперфорирана, производител Синиат Романија. Се применува за поставувањ..
560 ден. / табла
без ДДВ: 475 ден.
Синиат г.к.п. Флам огноотпорна 12,5х1200х2000мм Синиат г.к.п. Флам огноотпорна 12,5х1200х2000мм
Огноотпорна гипс картон плоча производител Синиат Романија. Овој производ е издржлив на високи темпе..
500 ден. / табла
без ДДВ: 424 ден.
Синиат г.к.п. Хидро импрегнирана 12,5х1200х2000мм Синиат г.к.п. Хидро импрегнирана 12,5х1200х2000мм
Импрегнирана гипс картон плоча производител Синиат Романија. Овој производ е издржлив на умерена вла..
550 ден. / табла
без ДДВ: 466 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS