Гипсани прашкасти материјали

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг
Лепак за гипс картон плочи (за сите видови). Производител Синиат Романија. Потрошувачка од 4-5кг/м2...
500 ден. / пакување
без ДДВ: 424 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
180 ден. / пакување
без ДДВ: 153 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
850 ден. / пакување
без ДДВ: 720 ден.
Адера Бејзик (Basic) градежен гипс 5кг Адера Бејзик (Basic) градежен гипс 5кг
Исклучиво брзоврзувачки гипс кој служи за фиксиранје на електрични кабли за зид, пополнување шуплини..
70 ден. / пакување
без ДДВ: 59 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS