Најново
Силикон ацетатен Текасил Ацетат 310мл
  • Силикон ацетатен Текасил Ацетат 310мл

Силикон ацетатен Текасил Ацетат 310мл

118 ден. / парче
Шифра на производ: 3322
Достапност: На залиха
Количина:

Трајно еластичен силиконско кит, наменет за споеви кои не се изложени на отповарувања и движења.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS