Најново
Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг
  • Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг

Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг

280 ден. / пакување

48 или повеќе 235 ден.
96 или повеќе 209 ден.

Шифра на производ: 0350
Достапност: На залиха
Количина:

Висококвалитетен лепак за стиропор сива боја, произведен според Германски ТУВ норми

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS