Најново
Метална керамида со посип боја зелена
  • Метална керамида со посип боја зелена
  • Метална керамида со посип боја зелена
  • Метална керамида со посип боја зелена

Метална керамида со посип боја зелена

600 ден. / парче
Шифра на производ: Х0041
Достапност: На залиха
Количина:

Челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајнсот. Горната површина на таблите е обработена со обоен кварцен камен. Имаат дебелина од 0,50мм, издржливост од 21КН/м2, Норвешки сертификат. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2023. UKION SHOPS