Најново
Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм
  • Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм
  • Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм

Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм

2.100 ден. / пакување
Шифра на производ: 9495
Достапност: На залиха
Количина:

Алуминиумска ролна опшивка за оџак, самолеплива. Димензија широчина 30цм х 500цм должина. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS