Сува градба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг Лепак за гипс картон плочи Синиат Боардфикс 25кг
Лепак за гипс картон плочи (за сите видови). Производител Синиат Романија. Потрошувачка од 4-5кг/м2...
500 ден. / пакување
без ДДВ: 424 ден.
Профил УД 300цм Профил УД 300цм
Опис на производот: УД профил е поцинкуван профил со пресек во облик на буквата „U“. Произведен..
160 ден. / парче
без ДДВ: 136 ден.
Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
Гипс картон плоча производител Синиат Романија. Намена за изработка на спуштени плафони и преградни ..
400 ден. / табла
без ДДВ: 339 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 5кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
180 ден. / пакување
без ДДВ: 153 ден.
Профил ЦД 300цм Профил ЦД 300цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
240 ден. / парче
без ДДВ: 203 ден.
Цементна плоча ЦЕМЕНТЕКС 10мм Цементна плоча ЦЕМЕНТЕКС 10мм
Цементни градежни плочи ЦЕМЕНТЕКС! Новитет во нашата понуда, димензија 120х240цм, дебелина 10мм. Нам..
2.819 ден. / табла
без ДДВ: 2.389 ден.
Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг Фугенфилер Синиат Нида професионал фреш 25кг
Фугенфилер или смеса за исполнување на фугите кај споевите на гипс картон плочите. Производител Сини..
850 ден. / пакување
без ДДВ: 720 ден.
Профил ЦД 400цм Профил ЦД 400цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
320 ден. / парче
без ДДВ: 271 ден.
Профил УВ50/4000 Профил УВ50/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
290 ден. / парче
без ДДВ: 246 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS