Фасади

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА
Декоративен завршен мозаик малтер изработен од акрилни смоли и обоени камчиња со гранулација 1,5мм. ..
2.000 ден. / 25кг
без ДДВ: 1.695 ден.
Декоративен мазен акрилен малтер ИЗОМАТ Ф1,5мм пак.25кг Декоративен мазен акрилен малтер ИЗОМАТ Ф1,5мм пак.25кг
Акрилен готов фасаден малтер. Без потреба од дополнително боење  на фасадата. Поседува голема е..
1.600 ден. / 25кг
без ДДВ: 1.356 ден.
Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг
Акрилен готов фасаден малтер. Без потреба од дополнително боење  на фасадата. Поседува голема е..
1.600 ден. / 25кг
без ДДВ: 1.356 ден.
Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг
Минерален декоративен малтер со извонредна моќ на обработка и долготрајност. Изработен според Герман..
350 ден. / пакување
без ДДВ: 297 ден.
Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Рајб 2,0мм пак.25кг Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Рајб 2,0мм пак.25кг
Минерален декоративен малтер со извонредна моќ на обработка и долготрајност. Изработен според Герман..
350 ден. / пакување
без ДДВ: 297 ден.
Лепак за стиропор и мрежа сив КОФИКС 20 пак.25кг Лепак за стиропор и мрежа сив КОФИКС 20 пак.25кг
Висококвалитетен лепак за стиропор сива боја, произведен според Германски ТУВ норми ..
250 ден. / пакување
без ДДВ: 212 ден.
Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг
Висококвалитетен лепак за стиропор сива боја, произведен според Германски ТУВ норми ..
280 ден. / пакување
без ДДВ: 237 ден.
Лепак за израмнување бел КОФИКС 15 пак.25кг Лепак за израмнување бел КОФИКС 15 пак.25кг
Висококвалитетен лепак за израмнување бела боја, произведен според Германски ТУВ норми ..
240 ден. / пакување
без ДДВ: 203 ден.
пвц лајсна за жлебови на фасада 3цм/300цм пвц лајсна за жлебови на фасада 3цм/300цм
Рустикални пвц профили за декорација на Вашите фасади. Едноставно вградување за извонреден декоратив..
300 ден. / парче
без ДДВ: 254 ден.
пвц лајсна за жлебови на фасада со мрежичка 5цм/300цм пвц лајсна за жлебови на фасада со мрежичка 5цм/300цм
Рустикални пвц профили за декорација на Вашите фасади. Едноставно вградување за извонреден декоратив..
500 ден. / парче
без ДДВ: 424 ден.
пвц лајсна за жлебови на фасада 5цм/300цм пвц лајсна за жлебови на фасада 5цм/300цм
Рустикални пвц профили за декорација на Вашите фасади. Едноставно вградување за извонреден декоратив..
400 ден. / парче
без ДДВ: 339 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS