Лепила за фасадна термо-изолација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепак за стиропор и мрежа сив КОФИКС 20 пак.25кг Лепак за стиропор и мрежа сив КОФИКС 20 пак.25кг
Висококвалитетен лепак за стиропор сива боја, произведен според Германски ТУВ норми ..
250 ден. / пакување
без ДДВ: 212 ден.
Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг Лепак за стиропор и мрежа бел КОФИКС 210 пак.25кг
Висококвалитетен лепак за стиропор сива боја, произведен според Германски ТУВ норми ..
280 ден. / пакување
без ДДВ: 237 ден.
Лепак за израмнување бел КОФИКС 15 пак.25кг Лепак за израмнување бел КОФИКС 15 пак.25кг
Висококвалитетен лепак за израмнување бела боја, произведен според Германски ТУВ норми ..
240 ден. / пакување
без ДДВ: 203 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS