Декоративни минерални малтери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Фул 1,5мм пак.25кг
Минерален декоративен малтер со извонредна моќ на обработка и долготрајност. Изработен според Герман..
350 ден. / пакување
без ДДВ: 297 ден.
Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Рајб 2,0мм пак.25кг Декоративен минерален малтер КО-АБРИБ Рајб 2,0мм пак.25кг
Минерален декоративен малтер со извонредна моќ на обработка и долготрајност. Изработен според Герман..
350 ден. / пакување
без ДДВ: 297 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS