Декоративни акрилни малтери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Декоративен мазен акрилен малтер ИЗОМАТ Ф1,5мм пак.25кг Декоративен мазен акрилен малтер ИЗОМАТ Ф1,5мм пак.25кг
Акрилен готов фасаден малтер. Без потреба од дополнително боење  на фасадата. Поседува голема е..
1.600 ден. / 25кг
без ДДВ: 1.356 ден.
Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг Декоративен зарибан акрилен малтер ИЗОМАТ Р2,0мм пак.25кг
Акрилен готов фасаден малтер. Без потреба од дополнително боење  на фасадата. Поседува голема е..
1.600 ден. / 25кг
без ДДВ: 1.356 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS